Minőségi Barf Kft

Munkatársat keresünk

Futár

pozícióba.

Cégünk kis családi vállalkozsként prémium fagyasztott állateledelek gyártásával, forgalmazásával és házhozszállításával foglalkozik. Munkatársat keresünk Heti 5 napra H-P ig tartó munkavégzésre. H-Cs Budapest és Pest megye területére, P: Országos viszonylatban túrajárat szerint. A munkát saját fagyasztós autónkkal végezzük.
Kis létszámú családias légkör, egymás segítő csapatmunka.

Főbb feladatok, munkák:

Cégünk prémium fagyasztott állateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Munkatársat keresünk futár pozícióba, saját webshopunkon, saját fagyasztóházunkból történő rendelések házhozszállításához. Bp-Pest megye és heti egy alkalommal országos túrajárat rendszerű kézbesítéshez.

Az álláshoz tartozó elvárások:

 „B” kategóriás jogosítvány, 2 éves, balesetmentes gépkocsivezetői rutin,
Büntetlen előélet,
Udvarias, segítőkész viselkedés, vevőorientált hozzáállás
Megbízhatóság
Hasonló területen szerzett futár / házhozszállítási tapasztalat.
Felelősségvállalás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett futár tapasztalat!

Amit kínálunk:

Teljes munkaidő 8 órában, illetve a kiszállítandó termékek kézbesítéséig.
Átlag napi 20-30 közötti cím Bp- Pest megye területén
Péntekenként túrajárat szerinti kiszállítás ami hosszabb ideig tart.
Sabil fix jövedelem + címpénz ( átlag netto 250000.- - 280000.- )
Újszerű fagyasztós 3.5T autó a munkavégzéshez.
Céges telefon- táblagép
Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

240.000 - 280.000 Ft

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Ócsai út 6.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel.