PREVIA Kft.

Futár / gépkocsivezető (Xl. kerület)

Főbb feladatok, munkák:

    GLS XI. kerületi csapatába keresünk FUTÁR munkatársat.

    Xl. kerületi telephely!

    Amit elvárunk: B kat. jogosítvány (3,5t Tgk. gyakorlattal), jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, rugalmasság, XI. kerületi helyismeret.

    Amit nyújtunk:

    -Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú, biztos munkahely

    -Korszerű gépjárművek, céges telefon, munkaruha, hétköznapi munkavégzés

    Fizetés:

    Alapbér (kezdő) nettó 200.000ft
    +Mozgóbér:

    Címátlagra 40.000

    Kiszállítási százalékra 20.000

    Havi jatt: 50.000-150.000ft (terület függő)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Vegyész utca 17-25.

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

fényképes önéletrajz, telefonos elérhetőség