Red Light TRANS Kft.
Bővülő csapatunkba

Futár / csomagkézbesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    Cégem a Red Light Trans Kft. a GLS futárszolgálat alvállalkozója.

    Budapesti helyismerettel rendelkező, dolgozni akaró és tudó csomagkézbesítő futárokat keresek furgonra.

    Bejelentett munka, klasszikus futár állás (kézbesítés+csomagok felvétele) nettó 170.000 Forint (alap fizetés) + 20.000 Forint bejárási támogatás, valamit bevezetésre került mindezek felett a címpénz és a súlypénz, ami havonta még 50.000-100.000 Forint pluszt jelent. A nem klasszikus futár állás (aréna pláza, corvin pláza, nagyobb csomagok kezelése) esetében az alapfizetés 220.000-250.000 Forint +bejárási támogatás, címpénz, súlypénz. Ha Te leszel az ügyfelek "kedvenc futárja", akkor a nap végére még össze tudsz számolni 5.000-15.000 Ft borravalót!

    Ha megriadtál a korai kezdestől sebaj, jelentkezzél egy délutános körre, a matek akkor sem fog változni! Feladatod lesz az esti csomagok ( 17:00-20:00 ) kézbesítése és a szerződött partnereink csomagjai felvétele! ( 14:00 - 19:00 )

    A munkavégzéshez jár neked:

    - újszerű furgon

    - céges telefon

    - munkaruha

    A munkakör betöltéséhez szükséges:
    - "B" kategóriás jogosítvány
    - erkölcsi bizonyítvány
    - budapesti helyismeret
    - furgonvezetésben szerzett tapasztalat

    A munkavégzés helye Budapest VIII. kerület Hétfőtől péntekig kell dolgozni, a hétvégék szabadok. Minden munkanapon kezdés reggel 5:30 óra Alsónémedi, Európa utca 2. GLS Hungary. A kerületből, a munka végén is ide kell visszatérni.

    Életrevalónak tartod magadat?
    Igényes vagy magadra, a munkádra, az autódra?
    Nem riadsz meg a korai kezdéstől?
    Szereted ha telik a munkaidő?
    Unalmadban nem az órádat akarod nézegetni egész nap, hogy mikor lesz már vége?

    AKKOR ITT A HELYED!

    Ha szeretnél fiatalos, lendületes csapatunkhoz tartozni, küldd el fényképes önéletrajzodat és írj néhány sort, miért szeretnél ebben a pozícióban dolgozni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - megbízhatóság, pontosság

    - középfokú végzettség
    - B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, GLS Európa utca

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

- Fényképes önéletrajz.