PDS Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Futár / csomagkézbesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Dinamikusan fejlődő, 13 éve működő futárszolgálat keres, fiatalos csapatába versenyképes bérezéssel, futárokat/gépkocsivezetőket Budapestre! Munkaruhát, okostelefont, kisteherautót biztosítunk! Telephelyünk az Airport Business Parkban van, Budapest és Vecsés határában, az Üllői út végén. Várjuk azon leendő munkatársaink jelentkezését, akik szeretnek változatosan dolgozni, szeretik és ismerik, vagy szeretnék megismerni Budapest utcáit, tudnak kommunikálni nap - mint nap új emberekkel és akarnak önállóan dolgozni. Fényképes önéletrajzában kérjük jelölje meg nettó bérigényét!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés

Fényképes önéletrajzában kérjük jelölje meg nettó bérigényét!