KARMI TRANS KFT.
Cégünk 1993 óta foglalkozik belföldi áruszállítással.
Bővülő csapatunkba

Futár / csomagkézbesítő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    DPD Hungária Kft. alvállalkozója futár kollégát keres, Budapest I., II., kerületek terítésére,budai indulással.

    Amit ajánlunk: Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség, biztos kereset, bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony, normál munkarend, hétfőtől-péntekig.

    Munkavégzés helye : I., II., kerület

    Depo : BUDA XI.kerület

    Feladat: csomagok ki- és beszállítása 3,5 t furgonnal.

    Követelmény: B kategóriás jogosítvány, erkölcsi bizonyítvány

    Fizetés: nettó 200.000.-Ft - 350.000.-Ft

Az álláshoz tartozó elvárások:

    B kategoriás jogosítvány, erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    vezetési / futár tapasztalat

Amit kínálunk:

    Stabil munkahelyi háttér, hosszú távu munkalehetőség, biztos kereset, bejelentett, határozattlan idejű munkaviszony, normál munkarend, hétfőtől-péntekig.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel.