FámaFirst Kft.

Futár, csomagkézbesítő

Hirdetés szövege:

    Folyamatos bővülő csapatunkba futárokat keresünk csomagkézbesítésre, azonnali kezdéssel!

    Főbb feladatok:

    • csomag kiszállítási feladatok ellátása

    A munkakör betöltésének feltételei:

    • minimum B kategóriás jogosítvány
    • pontos, megbízható munkavégzés
    • udvarias, barátságos személyiség
    • ügyfélközpontú szemlélet

    Amit ajánlunk:

    • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség
    • Biztos, versenyképes fizetés: min. nettó 210000 Ft
    • Dinamikus, lendületes csapat
    • Korszerű munkaeszközök
    • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
    • Munkaruha
    • Munkavégzéshez céges telefon

    Előnyt jelent:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat

    Gyere el hozzánk személyesen, fényképes önéletrajzzal:

    Fáma Futár

    1183 Budapest, Akadály utca 15. (bejárat a Nefelejcs utca felől)

    Munkanapokon 9:00-12:00 óráig

    06204494133

    Vagy küldd el a részünkre fényképes önéletrajzodat!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1183 Budapest, Akadály utca 15.

Havi nettó fizetési keret:

210 000 HUF

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.