CS 80 KFT.

Futár

Feladatok:

    Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet!

    Országos futárszolgálat XVI. telephelyére, férfiakból álló futár csapatába keresi új munkatársait!

    Korrekt körülmények, fiatalos csapat!

    A Te feladataid:

    • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinknek
    • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel
    • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket

    Futár munkakörben szerzett tapasztalat előny, de szívesen látunk akkor is, ha pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod!

    Várjuk jelentkezésed a 06-20-226-9811 telefonszámon vagy e-mailben a Jelentkezem gombbal!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Korrekt munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF