HappyHOT Pizza

Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed!

Csatlakozz Te is a debreceni HappyHOT Pizza fiatal, vidám FUTÁRcsapatához …

  • Vezetheted céges autóink egyikét, vagy
  • Jöhetsz akár a saját autóddal is.
  • Főállásban vagy
  • Részmunkaidőben.

Csatlakozz hozzánk

Futár

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Rendelések összekészítése, gyors kiszállítása, ehhez kapcsolódó adminisztrácó.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Aktív vezetési tapasztalat.
    • Pozitív, vidám személyiség.
    • Jól tudj kommunikálni az emberekkel.
    • Kulturált, szimpatikus megjelenés.

Amit kínálunk:

    • Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed pizzafutárként.
    • Jó hangulatú fiatalos, pörgős csapat részesévé válsz.
    • A teljesítményed alapján jó fizetés kapsz.
    • Kedvezményes étkezést biztosítunk Neked és Családodnak is!

Egyéb információ:

    Jelentkezéshez hívd hétfőtől-péntekig, 10:00 és 16:30 között ezt a számot:

    06-70/321-2377

    Késlekedés helyett, telefonálj mielőbb!

    ...be happy! :-)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4026 Debrecen, Bethlen utca 46.

Késlekedés helyett, telefonálj mielőbb!