• HappyHOT Pizza

    Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed!

    Csatlakozz Te is a debreceni HappyHOT Pizza fiatal, vidám FUTÁRcsapatához …

    • Vezetheted céges autóink egyikét, vagy
    • Jöhetsz akár a saját autóddal is.
    • Főállásban vagy
    • Részmunkaidőben.
  • Csatlakozz hozzánk

    Futár

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Rendelések összekészítése, gyors kiszállítása, ehhez kapcsolódó adminisztrácó.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Aktív vezetési tapasztalat.
      • Pozitív, vidám személyiség.
      • Jól tudj kommunikálni az emberekkel.
      • Kulturált, szimpatikus megjelenés.

    Amit kínálunk:

      • Most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed pizzafutárként.
      • Jó hangulatú fiatalos, pörgős csapat részesévé válsz.
      • A teljesítményed alapján jó fizetés kapsz.
      • Kedvezményes étkezést biztosítunk Neked és Családodnak is!

    Egyéb információ:

      Jelentkezéshez hívd hétfőtől-péntekig, 10:00 és 16:30 között ezt a számot:

      06-70/321-2377

      Késlekedés helyett, telefonálj mielőbb!

      ...be happy! :-)

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4026 Debrecen, Bethlen utca 46.

    Késlekedés helyett, telefonálj mielőbb!