Capital Development Kft.

Cégünk fő tevékenysége fuvarozás, 9. éve műkodik évről-évre növekvő kapacitással, megbízóink megelégedésével. Fő megbízónk 2011 óta folyamatosan elégedett partnerünk.

Munkatársat keresünk

Futár

pozícióba.

Feladatok:

    Futár állásra várunk elsősorban debreceni,  (bármilyen) OKJ végzettségű jelentkezőket. Bér: 150-220.000 Ft.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    min. B kategóriás vezetői engedély büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    futár gyakorlat, targonca kezelői engedély, GKI

Amit kínálunk:

    pontosan, időre fizető megbízható munkáltató

    hosszú távú munkahely

    munkaruhát, céges telefont biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Havi nettó fizetési keret:

170 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon