Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata,
ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Funkcionális tesztmérnök

Feladatok:

  • Tesztállomások folyamatának felügyelete (EoL)
  • Ellenőrzési határértékek megállapítása
  • A visszatérő hibák kiküszöbölésére javító intézkedések kidolgozása a társosztályokkal közösen
  • A tesztelés minőségének folyamatos javítása
  • Statisztikák és grafikus kiértékelések készítése
  • Rendszeres kapcsolattartás a felelős csoporttal az anyavállalatnál

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépészet, mechatronika, elektrotechnika, IT szakirány)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • VB/VBA, HTML, Java, Linux, C/C++, Matlab programnyelvek ismerete
  • Széleskörű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)
  • Rugalmasság, céltudatosság, csapatszellem
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Elektronikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Széleskörű sportolási lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Eger

ZF Hungária Kft. 3300 Eger, Kistályai u. 2.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: ZF Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Funkcionális tesztmérnök
  • Hirdető cég: ZF Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Eger
  • Feladatok: Tesztállomások folyamatának felügyelete (EoL) Ellenőrzési határértékek megállapítása A visszatérő hibák kiküszöbölésére javító intézkedések kidolgozása a társosztályokkal közösen A tesztelés minőségének folyamatos javítása Statisztikák és grafikus kiértékelések készítése Rendszeres kapcsolattartás a felelős csoporttal az anyavállalatnál
  • Elvárások: Felsőfokú mérnöki végzettség (gépészet, mechatronika, elektrotechnika, IT szakirány) Hasonló területen szerzett tapasztalat Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás VB/VBA, HTML, Java, Linux, C/C++, Matlab programnyelvek ismerete Széleskörű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP) Rugalmasság, céltudatosság, csapatszellem Pontos, megbízható, önálló munkavégzés Utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20