Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy!
Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 145 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 233 000 munkavállalóját foglalja magába.
Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt! Legyél te is a Continental tagja veszprémi vállalatunknál!

Vállalatunk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Funkciófejlesztő mérnök (Veszprém)

Főbb feladatok, munkák:

  • Prototípus járművek elektronikus vezérlésű fékrendszereinek (ABS/ESP) tesztelése cégünk
  • és partnereinek hazai és külföldi tesztpályáin,
  • A fékrendszer működésének műszeres mérése és kiértékelése,
  • Együttműködés a kapcsolódó szakterületekkel és az autógyárak fejlesztő részlegeivel,
  • Teljes körű tesztelési dokumentáció készítése,
  • Napi kapcsolattartás a nemzetközi project-team-ben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Járműgépész-mérnöki vagy gépészmérnöki, mechatronikai mérnök, villamosmérnök végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Magas fokú problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy francia nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Gazdaságilag biztos jövőkép, stabil multinacionális háttér,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet,
  • Karrierpálya modell,
  • Hűségprogram,
  • Nyelvtanulási lehetőség,
  • Nemzetközi mérnöki projektek, pezsgő vállalati élet
  • Egészségmegörző programok.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Veszprém