Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belső égésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Magyarországi szoftveres csapatunk teljeskörű biztonságspecifikus szoftverrétegek fejlesztésével foglalkozik a legnagyobb autógyártók számára, belsőégésű, hibrid és elektromos hajtásláncok, automata sebességváltók, akkumulátor felügyelet témakörökben.

Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Funkciófejlesztő mérnök - Safety Software

Budapest, XI. kerület

Feladatok

  • Biztonságkritikus algoritmusok fejlesztése MATLAB/Simulink segítségével
  • Koncepciók, követelmények kidolgozása a legújabb technológiáknak, releváns autóipari szabványoknak és eljárásoknak megfelelően
  • Tesztelés közvetlenül a célprocesszoron és/vagy járműben

Ha mindehhez

  • Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, vagy közlekedésmérnöki felsőfokú végzettséged van,
  • Van már tapasztalatod autóipari szoftverfejlesztésben, vagy a releváns szabványok (IEC 61508, ISO 26262) és a kapcsolódó módszerek területén (pl. Risk Analysis, Functional Safety Concept)
  • B2-es szinten beszélsz angolul,
  • Jól kommunikálsz és kezdeményező vagy, akkor pályázz!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat.Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!