Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belső égésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Magyarországi szoftveres csapatunk belső égésű motorok, kipufogórendszerek, sebességváltók, hibrid autók, vezetéstámogató rendszerek, és autóipari szenzorok algoritmusainak, és beágyazott rendszereinek fejlesztésével foglalkozik. Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük azokat a mérnököket, akik részt szeretnének venni jövő járműveinek fejlesztésében és kreatív ötleteiket változatos projektekben váltanák valóra.

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Funkciófejlesztés (eDrive)

Feladatok:

  • Inverter vezérlőegységre algoritmusok fejlesztése grafikus fejlesztői környezetben (MATLAB/Simulink)
  • Koncepciók, követelmények kidolgozása elektromos járműhajtás területen
  • Algoritmusok tesztelése Hardware-in-the-Loop környezetben
  • Matematikai, fizikai és logikai ismeretek gyakorlati alkalmazása
  • Fejlesztési projektekben való részvétel

Ha mindehhez:

  • Mechatronikus, villamosmérnöki, gépészmérnöki, közlekedésmérnöki vagy egyéb releváns felsőfokú végzettséged van,
  • B2-es szinten beszélsz angolul,
  • Jól kommunikálsz és kezdeményező személyiség vagy, akkor jó eséllyel pályázhatsz!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!