Fullstack (.Net és Angular) fejlesztőket keresünk!

Technológiák, nyelvtudás:

    • .NET MVC-ben szerzett tapasztalat
    • Angular tapasztalat
    • Angol nyelvtudás

Projektek:

    • Nemzetközi szinten debütáló egészségügyi rendszerünk továbbfejlesztése .Net MVC backenddel, Angular frontenddel
      • biztonságkritikus rendszer
      • pontos folyamatleírások, precíz dokumentáció
      • külön tesztelői csapat
    • Éles környezetben használt vérbanki szoftverek
      • .Netben fejlesztett asztali és webes alkalmazások
      • regulált környezet
      • 6 termék váltásban jelentkező igényei folyamatos változatosságot biztosít
      • cross-functional team amerikaiakkal kiegészülve

A munkakörnyezetről:

    • Stratégiánk vezető fonala a folyamatos megújulás, innovatív technológiák kutatása és használata
    • 100 fős csapatunk Győrben és Keszthelyen nyugodt munkakörnyezetben dolgozik
    • Új innovációs divíziónk által szeretnénk segíteni az önmegvalósítást, a kollégák számára lehetőséget teremtve új ötletek beadására és termékké fejlesztésére
    • Outsource vállalatként a külpiacot célozzuk meg, megrendelőink főként az USA területén és nagyobb európai városokban működnek.

Fejlesztőink szerint:

    „Alapvetően az irodában a hangulat. Jókedvvel jövök be, és látom, hogy a kollégák is visszamosolyognak a folyosón.” – Balázs

    A munkám fontos. Amit csinálok, több száz kórház látja és használja. Jó a tudat, hogy hozzájárulok életek megmentéséhez.” – Csaba

    „Ez a cég stabil, fiatalok dolgozunk együtt, a főnök inkább kolléga, hagyja, hogy végezzem a dolgom” – Gábor

    „Nagyon sok előnye van a kötetlen munkaidőnek. Ha el akarok hamarabb menni, megtehetem, rátolok máskor több időt. Ki tudok lépni a városba, mikor dolgom van, fél óra mínuszt jelent, de megéri.” – Gyula

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr, 9024 Vasvári Pál út 1/c.