Fullstack fejlesztő (Sz03FF)

Feladatok:

  • Kereskedelmi megoldások fejlesztése
  • Webes és asztali alkalmazás fejlesztésen való részvétel
  • Hibajavítás, tesztelés, karbantartási feladatok elvégzése
  • Párhuzamosan futó projekten való aktív részvétel
  • Hatékony együttműködés fejlesztőcsapat többi tagjával

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Általános programnyelvek magas fokú ismerete (C/ C++, Python, C#, Java vagy Delphi tapasztalat)
  • Adatbázis kezelő rendszerekben szerzett gyakorlatot (MySQL, SQLite, MSSQL vagy MongoDB)
  • Szakmai igényesség az elvégzett munkában
  • Jó problémamegpldó készség
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Jártasság C/C#/Java/Python programozásban
  • MySQL, MSSQL adatbázis tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Erős angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség a szakmában
  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.