Budapesti Számítástechnikai partnercégünk részére keresünk munkatársat kiemelt amerikai projektre nyílt forráskódú ECM rendszerük fejlesztésére a következő pozícióba:

Full-stack webfejlesztő

Feladatok:

  • Full stack webfejlesztési feladatok teljeskörű ellátása
  • A cég ECM rendszerének fejlesztése
  • Együttműködés a szoftverfejlesztő kollégákkal a SCRUM módszertan alapelvei alapján
  • DevOps feladatok ellátása
  • Fejlesztési igények végrehajtása és implementálása

Elvárások:

  • Legalább 4-5 év szoftverfejlesztési tapasztalat .NET környezetben
  • Jártasság agilis módszertanokban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • A következő technológiák ismerete: Git, Typescript, .NET Framework 4.6.1, Microsoft SQL

Előnyök:

  • Aurelia framework, ECMA Script 2017, Powershell ismerete

Amit kínálunk:

  • Heti 1 home office lehetőség
  • Stabil háttér, komoly referenciákkal bíró vállalat
  • Önálló, szakmai kihívásokat ígérő feladatkör
  • Versenyképes bérezés
  • Könnyen megközelíthető, parkosított környezetben történő munkavégzés

Munkáltató profilja:

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, magyar hátterű szoftverfejlesztő cég.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.