Full stack webfejlesztő

Nagy múltú, német autóipari cég részére készülő kereskedelmi szoftver fejlesztésére keresünk webfejlesztő kollégát. 10+ éve stabilan, tapasztalt kollégák vezetésével működő projektbe csatlakozhatsz be, ahol törekszünk a legújabb technológiák folyamatos bevezetésére.

Összetartó, lendületes csapat részeként kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.

Téged keresünk, ha:

  • Ismered az objektumorientált programozási mintákat
  • Rutinszerűen használod a C# programnyelvet és a Microsoft Visual Studio-t
  • Analitikusan gondolkozol
  • Alapszinten értesz az SQL-hez
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt
  • A HTML, CSS és a Javascript sem ismeretlen számodra
  • HTTP kommunikációs protokoll ismeretekkel rendelkezel
  • Van tapasztalatod bármilyen sourcecontrol alkalmazásban

Feladataid közé tartozik majd:

  • Backend és frontend fejlesztési feladatok elvégzése
  • Automata tesztek készítése

Előnyt jelent, ha:

  • Német nyelv ismerete
  • Felsőfokú szakmai irányú végzettség vagy 2-3 év szakmai tapasztalat
  • ASP.NET WebForms ismeret
  • SQL középszint
  • .NET Core magas szintű ismerete
  • Azure VM telepítés/konfigurálás
  • Azure DevOps mélyebb szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Homeoffice lehetőség
  • Korlátlan kávé és teafogyasztás
  • Rugalmas munkaidő

Büszkék vagyunk arra, hogy cégünk több mint 10 éve innovatív megoldásokkal segíti az ügyfeleit és tartós kölcsönös bizalomra épülő prosperáló kapcsolatot építünk ki minden ügyfelünkkel.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.