Full-stack Webfejlesztő

    E-Commerce területen tevékenykedő, globális jelenléttel rendelkező partnerünk csapatbővítés céljából keresi új kollégáját egy elhivatott Fullstack webfejlesztő személyében. Amennyiben egy összetartó, családias közeget keresel, ahol szakmailag kiteljesedhetsz, ez a lehetőség Rád vár!

Az alábbi területeken számítanak tapasztalatodra:

  • A vállalati web alapú rendszer továbbfejlesztése,
  • Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése,
  • Elsődleges (fejlesztői) tesztelés, a felhasználói tesztekhez tesztkörnyezet biztosítása,
  • Igények felmérése, tervezés, megvalósítás,
  • GeoIP alapú átirányítások, Payment gateway-ek bekötése.

Az alábbi technológiai ismereteidre lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:

  • HTML5, JavaScript (Ajax, jQuery), CSS3,
  • Objektumorientált PHP programozásban szerzett tapasztalat,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Keretrendszerek ismerete
  • Képesség önálló munkavégzésre, problémamegoldásra és tiszta kód írására
  • Agilitás, jó kommunikációs képesség
  • Kooperatív, konstruktív csapatmunka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben szívesen meghallgatnád a részleteket, kérlek küldd el nekem önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.