A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Hisznek abban, hogy sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjükre. Rugalmas, magas szintű és humánus szolgáltatásokat nyújtanak. Csapatban dolgoznak, de tisztelik és támogatják az egyéni ambícióikat is. Igazodva a piaci trendekhez és saját belső igényeikhez a cég folyamatosan bővül, aminek eredményeként IT csapatukba jelenleg is keresnek kollégát:

FULL STACK, WEBDEVELOPER (E-E04)

Főbb feladatok, munkák:

  • a vállalati web alapú rendszer továbbfejlesztése,
  • új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése,
  • a csapat tagjaként projektfeladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magas szintű HTML, JavaScript, PHP ismeret,
  • CSS ismeret,
  • TCP/IP hálózati ismeretek,
  • http protokoll ismerete,
  • CRUD és REST architektúra ismerete,
  • Event-driven architektúra ismerete,
  • MVC programtervezési minta ismerete,
  • Újrahasznosítható és karbantartható kód készítése,
  • Kód dokumentálása,
  • Önálló munkavégzés,
  • jó hibakereső, problémamegoldó készség
  • legalább 4 éves web fejlesztési tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Node.js fejlesztési tapasztalat,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (SVN/GIT),
  • Single Page applikáció fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • Tesztvezérelt fejlesztésben (TDD, BDD) szerzett tapasztalat,
  • WebSocket protokoll ismerete,
  • Tesztelő és hibakereső eszközök ismerete,
  • XML, JSON, JSONP technológiák ismerete,
  • SQL és NoSQL kezelésben szerzett tapasztalat (Oracle, Redis, MongoDB)
  • angol középszint, kódolvasás szinten.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget,
  • változatos, kihívást jelentő projekteket,
  • lehetőséget új innovatív projektekre önálló kidolgozással,
  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet – karriermenedzsmentet,
  • kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként,
  • újabb technológiák használatát,
  • Node.js alapú kihívásokat,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőséget,
  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket,
  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet,
  • csatlakozást a cégcsoport egyedülálló kultúrájához (tréningek, rendszeres csapatépítő események),
  • jól felszerelt, modern munkahelyet és kellemes, fiatalos környezetet.

Egyéb információ:

  • Fizetés: versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye, ideje: Budapest, napi 8,5 óra munkaidőben,
  • Kezdés: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát az oldalon. További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot.