Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A TechTeamer Kft. egy nemzetközileg is elismert, szoftvermegoldásokat szállító, technológiai tanácsadó cég, amely saját fejlesztésű, innovatív, piacvezető szoftvereket és digitális termékeket kínál kis-, közép- és nagyvállalatok számára. Fejlesztőink főként egyedi webes és mobilalkalmazások, streaming szolgáltatások, mesterséges intelligencia alapú rendszerek, továbbá enterprise megoldások fejlesztésén dolgoznak. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az MKB Bank, a KH Bank, az OTP Bank, az FHB Bank, a KBC Group, a Cofidis, a Takarék Bank, a Netrisk, a Mastercard Advisors, az Ernst & Young és a Deloitte. Saját fejlesztésű vezető termékünk (FaceKom) bemutatását követően komoly szakmai sajtóvisszhangot kapott, piaci megjelenését rendkívül nagy hazai és nemzetközi érdeklődés övezte, és jelenleg is egy új, korszakalkotó megoldásokon dolgozunk.

Full Stack JavaScript Fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • B2B video alapú kommunikációs termék fejlesztése, cutting-edge technológiák felhasználásával (WebRTC, Node.js 6, ES2015)
    • A termék a nemzetközi biztosítói, banki, telekommunikációs partnerek saját rendszereibe való integrálása
    • Cross-Platform megoldások alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Haladó Javascript ismeretek (syntax, parser ismerete, ES2015, Node.js 6)
    • Alapszintű frontend ismeretek (HTML5, CSS3, Szemantikus tag-ek ismerete)
    • Sitebuild tapasztalat responsive szemlélettel
    • Build rendszerek alapszintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Verzió kezelő rendszerek ismerete (Git)
    • Preprocesszorok (Stylus)
    • Modular MVC rendszerszemlélet
    • OOP alapú tervezési minták ismerete
    • Docker ismerete
    • WebRTC ismerete

Amit kínálunk:

    • Tapasztalt, tehetséges, agilis és rendkívül motivált fiatalokból álló csapat
    • Kiemelkedő hazai és nemzetközi referenciák
    • Változatos, dinamikusan fejlődő üzleti környezetben való részvétel
    • Véleményedre mindig nyitott vezetőség
    • A munka és magánélet egyensúlya
    • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés, tanfolyamok
    • Nemzetközi és hazai projektek
    • Kiváló megközelíthetőségű, Dunai panorámás iroda
    • Magasfokú szabadság a munkaeszközök megválasztásában
    • Modern munkakörnyezet, MacBook Pro/Toshiba /Dell laptop + okostelefon
    • Versenyképes jövedelem és premizálás
    • Rugalmas munkaidő
    • A legújabb technológiák használata
    • Ingyenes igénybe vehető fitness és wellness szolgáltatások
    • Kikapcsolódási lehetőségek az iroda halljában

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 3.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintást követően kérjük, küldje el magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Full Stack JavaScript Fejlesztő
  • Rövid pozíció név: JavaScript Fejlesztő
  • Hirdető cég: TechTeamer Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: B2B video alapú kommunikációs termék fejlesztése, cutting-edge technológiák felhasználásával (WebRTC, Node.js 6, ES2015) A termék a nemzetközi biztosítói, banki, telekommunikációs partnerek saját rendszereibe való integrálása Cross-Platform megoldások alkalmazása
  • Elvárások: Haladó Javascript ismeretek (syntax, parser ismerete, ES2015, Node.js 6) Alapszintű frontend ismeretek (HTML5, CSS3, Szemantikus tag-ek ismerete) Sitebuild tapasztalat responsive szemlélettel Build rendszerek alapszintű ismerete
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: TechTeamer Kft.>