Full Stack fejlesztő

A Wellis Magyarország Zrt. a folytonos kapacitásbeli növekedésnek és fejlesztéseknek köszönhetően mára Európa vezető jakuzzi gyártójává vált.
Fő profilunk a hidromasszázs kádak, masszázs medencék és ellenáramoltatós úszómedencék gyártása, ami mellett szaniter termékek értékesítésével, forgalmazásával is foglalkozunk bel-, és külföldön egyaránt.

Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója Full Stack fejlesztőnek!

Feladatok:

  • Meglévő rendszerek karbantartása, esetleges fejlesztése.
  • Egyedi fejlesztésű nagykereskedelmi kiszolgáló szoftver fejlesztése, esetleges hibák javítása.
  • Gyártástámogató szoftverek, információs platformon fejlesztése, meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, esetleges hibák javítása.
  • Új projektek tervezésében és fejlesztésében való aktív részvétel.

Ismeretek:

Backend:

  • OOP, MVC PHP5, PHP 7
  • Laravel v5.2 – v8.0 keretrendszer ismerete
  • Blade vagy Twig template engine
  • Oracle adatbázis alapszintű ismerete
  • MySQL 5.x adatbázis ismeretek
  • Rest API, Soap, json ismeretek
  • Git verziókezelés (bitbucket, github)
  • Linux disztribúciók ismerete
  • Windows server, IIS

Frontend:

  • HTML5, CSS3 ismeret
  • Bootstrap 4.x tapasztalat
  • Keretrendszerek ismerete (React, VueJS)

Elvárások:

  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (legalább írás/olvasás szintjén)

Előny:

  • Lumen (Laravel API) fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Oracle adatbázis haladó ismeretek
  • NodeJS
  • C#, .NET (windows forms)
  • NoSQL (Redis)
  • ES6 ismeretek
  • API végpontok integrációjában szerzett tapasztalat
  • Sass ismeretek

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, összeszokott csapat
  • Újító ötletek befogadása, együttműködő vezetés

Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
Bejárás támogatás vagy a budapestiek bejárását céges buszjárattal támogatjuk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dabas

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.