Full Stack fejlesztőket keresünk.

Szükséges tudás:

  • C#, .Net vagy Angular tapasztalat
  • Webfejlesztői gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Fejlesztés különböző egészségügyi projekteken (.Net Framework 4.8 & Angular 9; .NET Framework 4.0, 4.5, 4.6 & Angular 4.2.4)
  • Security és regular patch-ek készítése
  • Segítségnyújtás tesztautomatizálás terén

Miért dolgozz nálunk?

  • Stabil a cég, hosszútávú (több éves) projekteken dolgozunk stratégiai partnereként javarészt amerikai megbízóinknak
  • Új technológiákkal korszerűsítjük az egészségügyi szoftveripart
  • Feljesztőink munkáját dedikált tesztelőcsapat segíti
  • Változatos munka, 3 különböző projekt release-ein dolgozhatsz aktualitás szerint
  • A vezetők inkább kollégák, az együttműködés az erősségünk

Keress ránk!

  • Outsource és R&D divíziókkal rendelkező informatikai vállalat Győrben és Keszthelyen
  • Startupból több mint 100 fős stabil cég lettünk
  • Irodáinkban 4-5 fős csapatok dolgoznak együtt, egy projekten

Jelentkezz most a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött önéletrajzoddal, vagy keress engem (Béres Éva, HR vezető: +36-20/382-6777)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr