SPICE media production Kft.
  • Magyar-német tulajdonú, főleg német piacra dolgozó, stabil alapokkal rendelkező startupunkba keresünk téged! Bár alapvetően a fejlesztői képességeidet használnád, mivel az e-commerce iparra dolgozunk, így a divatszakmai jellegéből fakadóan egy színes, inspiráló közegbe, hasonló skillekkel rendelkező jelentkezőt keresünk.

  • Full Stack fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      A SPICE Media Production projektmenedzsment tool-jának folyamatos fejlesztése, tervezése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat back-end fejlesztésben (PHP)
      • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat front-end fejlesztésben
      • MySQL/MariaDB adatbázis ismeretek
      • Valamilyen modern keretrendszer ismerete (Laravel, Zend, Symfony)
      • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT,SVN)
      • Angol nyelvtudás (dokumentációk olvasása)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Design Patternek
      • Frontend tapasztalat
      • Adatbázis tervezési ismeretek
      • PHP 7 ismeret
      • React js
      • Jquery
      • Bootstrap 4

    Amit kínálunk:

      • Teljes munkaidő
      • Fiatalos csapat
      • Emberközpontú munkakörnyezet
      • Versenyképes fizetés
      • Hosszú távú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1119, BUDAPEST FEHÉRVÁRI út 84. A. ÉP.

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!