PatroNet Consulting Kft

Több éve működő hazai vállalkozás meglévő e-kereskedelmi és CMS alkalmazásának és egyéb egyedi fejlesztési feladataihoz keres önálló munkavégzésre képes fullstack PHP fejlesztő és programozó kollégát napi 8 órás munkavégzésre.

Full stack fejlesztő, programozó

Főbb feladatok, munkák:

    • Specifikáció alapján végzendő változatos fejlesztési feladatok
    • Backend, PHP nyelven
    • Meglévő e-kereskedelmi és CMS-alkalmazás projektekben fejlesztési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Web- illetve alkalmazás-fejlesztési rutin
    • Programozási rutin PHP nyelven, PHP 5.4 lehetőségeinek alapos ismerete
    • JS, React, HTML, CSS, SQL, Git verziókezelő
    • Objektumorientált szemlélet, OOP alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
    • Tapasztalat modern relációs adatbázisokkal (főként MySQL-lel)
    • Igény a rendezett kódra és a szerkezetek átláthatóságára
    • Fejlődőképesség, tudásvágy, kreatív hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Többéves fejlesztési tapasztalat
    • DevOps-os ismeretek
    • Rendszertervezési ismeretek, paradigmák (SOLID, design patterns, algoritmusok)
    • Linux rendszerfelügyeleti ismeretek (Debian, Apache2, bash, postfix)
    • React ismeretek
    • JavaScript ismeretek
    • Twig ismeretek
    • Programozást támogató eszközök használatában szerzett rutin (PHPDocumentor, PHPUnit, git, Eclipse PDT)
    • Tapasztalat AJAX-vezérelt alkalmazások, widgetek fejlesztésében
    • Adatbáziselméleti ismeretek (normálformák, indexelés, tranzakciók)
    • HTTP és egyéb hálózati protokollok, technológiák mélyebb ismerete
    • Komolyabb tapasztalat CMS és eCommerce rendszerek fejlesztésében
    • Tapasztalat valamely népszerű PHP frameworkkel (Zend2, Symfony, Laravel stb.)

Amit kínálunk:

    • Megbízható, stabil munkahely sokéves múlttal rendelkező cégnél
    • Versenyképes bérezés
    • Nyugodt munkakörülmények, kellemes légkör
    • 8 órás munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 5.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével2019. augusztus 12-ig.