Részben magyar tulajdonú, IT outsourcing megoldásokat kínáló partnercégünk új projektjére keresünk Full-stack fejlesztő kollégát.

Full-stack developer

Főbb feladatok, munkák:

  • Back-end fókuszú, de front-end oldali fejlesztéssel kiegészített feladatkör
  • Hosszú távú fejlesztési projekteken való munkavégzés
  • Üzleti résztvevőkkel való kapcsolattartás
  • Tesztelésben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B2B fejlesztési projektekkel való tapasztalat (turizmus szektor előnyt jelent)
  • C# .NET nyelvvel való tapasztalat
  • Docker tapasztalat (K8S, DC/OS)
  • Felhő alapú technológiák ismerete: Azure vagy AWS
  • Angular 4+
  • Javascript

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezési lehetőség
  • Alvállakozói státuszban való munkavégzési lehetőség
  • Családias, támogató csapat és munkakörnyezet
  • Izgalmas, kihívásokkal teli projektek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest