A 3DHISTECH PANNORAMIC Scanner Software for Research (RX) csapata új kollégát keres, aki szeretne részt venni ennek az elsősorban tudományos kutatásban használt szoftvernek a fejlesztésében. A célunk egy olyan szoftver megteremtése, amely a kutatói igényeket kiszolgáló PANNORAMIC digitális mikroszkópok, tárgylemez-szkennerek vezérlőprogramja lesz. Rendszereink a klasszikus átmenőfényes és fluoreszcens mikroszkópia mellett konfokális és szuperrezolúciós technikákat is alkalmaznak, emiatt kihívásokban bővelkedő, izgalmas fejlesztési feladatokban nincs hiány, amelyeket az Agilis szoftverfejlesztés módszertana szerint oldunk meg.

Full stack C# / C++ fejlesztő - Scan RX

Feladataid lesznek:

  • a cég saját fejlesztésű, világszínvonalú orvostechnikai szoftveréinek fejlesztése
  • vezérlőelektronikák, mozgó alkatrészeket tartalmazó robotok, kamerák, fényforrások által használt szoftverek fejlesztése
  • a fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel: specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés, dokumentáció
  • a folyamatos technológiai fejlesztések figyelemmel kísérése és tovább gondolása a cég versenyképességének erősítése érdekében

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • stabil csapatot, a fluktuációnk minimális, nem cserélődnek a kollégák hetente
  • mentoring programot
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • nemzetközi szinten is egyedi rendszerek fejlesztésében való részvételt
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést
  • teljesítményt elismerő bérezést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1141 Budapest, Öv utca 3.

Akit keresünk:

  • legalább 3-5 releváns szakmai tapasztalata van
  • C#, C++ fejlesztői nyelvben szerzett jártasságot
  • dolgozott már K+F projekten
  • angolból legalább közép szintű a nyelvtudása, szakmai anyagokkal, dokumentációkkal megbirkózik
  • kreatív ötletek, feladatok önálló megvalósítása és csapatmunkában való aktív részvétel is közel állnak hozzá
  • jó az absztrakciós készsége

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • agilis szoftverfejlesztés ismerete (SCRUM)
  • .NET keretrendszer, CLI C++ programozási nyelv és a WPF ismerete
  • orvosbiológiai érdeklődés/végzettség
  • optikai rendszerek, mikroszkópia ismerete
  • fejlesztői dokumentációkészítésben való jártasság

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid, tapasztalataid és persze mi is bemutatjuk munkakörnyezetünket és az általunk fejlesztett eszközöket.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!