Full Stack/back-end fejlesztő (.NET &/ React)

    Megbízó partnerük európa egyik legnagyobb szoftverfejlesztő cégének budapesti kompetencia központja, mely elsősorban svájci megbízásokon dolgozik. Cloud, Big Data és Cyber Security megoldásaival úttörőnek számítanak, illetve a tanácsadástól a rendszerépítésen és a szoftverfejlesztésen keresztül az üzemeltetésig segítik nemzetközi nagyvállalati partnereiket. Magyarországon elsősorban vállalatirányítási rendszerek, illetve üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkoznak élelmiszeripari, forgalmazói, vagy például légi szállítással foglalkozó külföldi partnerek igényeinek megfelelően.
    Változatos projektjeik között támogatják az átjárást, a kész fejlesztéseket pedig több százezer felhasználó használja élesben. Jelenleg két projektre keresünk full-stack .NET webfejlesztőket: egy nyugati partner városfejlesztési projektjére két full-stack programozót, illetve egy cyber security – identity and access management projektre, senior .NET fejlesztőt.

FELADATOK:

  • Webalkalmazás fejlesztés ASP.NET MVC5-tel és front-end oldali fejlesztéssel
  • Szakmai tanácsadás az ügyfeleknek és a kollégáknak
  • Alkalomszerűen ügyféllátogatás (budapesti lokáció, nemzetközi ügyfelek)
  • Agilis módszertan szerinti fejlesztés
  • Részvétel webalkalmazás tervezésben, fejlesztésben, esetleg karbantartásban
  • Együttműködés a globális csapattal (Svájc)

ELVÁRÁSOK:

  • ASP.NET, MVC5, (+ React tudás, ha a városfejlesztéses projekt érdekel)
  • Magabiztos angol nyelvhasználat
  • Csapatorientált attitűd
  • Nyitottság, készség az ügyfelekkel történő kommunikációra magyarul, angolul, jó esetben németül, (kapcsolattartás végett a bécsi megrendelővel)
  • Proaktivitás
  • Német nyelvtudás és informatikai végzettség, preferáltan szakmai tapasztalattal (városfejlesztéses projekt)
  • VAGY
  • Német nélkül min. 3-4 éves fejlesztői tapasztalat. (mindkét projekt)

Előnyök:

  • CSS, jQuery, Bootstrap, Git ismeret
  • Bármilyen egyéb JS keretrendszer ismerete
  • .NET 4.0+, Webforms, WEBAPI, MsSQL 2008+, EPIServer

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL:

  • Változatos nemzetközi projektek, svájci minőség, pontosság, szervezettség
  • Tanácsadói munkakör, NEM az ügyfélNEK, hanem az ügyfélLEL dolgozol
  • Folyamatos egyéni fejlődési lehetőség: belső tréningek és Microsoft képesítések megszerzésének támogatása, ingyenes angol nyelvtanfolyamok
  • Évenkénti bónusz
  • Tudásmegosztó csapat, közös események, csapatépítő tréningek, Game Nights rendezvények
  • Rugalmas munkaidő, heti 1 nap home office lehetőség
  • Svájci üzleti kultúra: dinamikusan szabályozott munkafolyamatok, a munka-magánélet egyensúly szem előtt tartása

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.