Frontend fejlesztő

TRENDENCY ONLINE Zrt.

1092 BUDAPEST, KNÉZITS utca 12. FSZT. 3.

Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják, mit akarnak és ezért - partnerségben egy céggel - hajlandóak tenni is. A Trendency csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

Három fejlesztői, egy üzemeltetői, egy tesztelő, egy projekt manager és egy data sciene csapatunk van. Közös célunk a vállalások teljesítése.

Ha szeretnél minket megismerni, hogy meggyőződj arról, valóban itt a helyed, küld el hozzánk a jelentkezésed, igyunk meg egy kávét, ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

A személyes találkozó alkalmával képet kaphatsz rólunk, a céges kultúránkról, megtudhatod, kikkel fogsz együtt dolgozni, mivel fogod tölteni a napjaid, így hamar kiderül, hogy jól éreznéd-e Magad velünk.

A Frontend fejlesztő csapatunkat szeretnénk bővíteni.

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • részt vettél portálok, webshopok, vagy weboldalak frontend fejlesztésében.
  • minimum 3 év frontend fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel.
  • van tapasztalatod Angular (2+) keretrendszerrel.
  • rendelkezel HTML5/CSS3/JavaScript (ES6) tudással Magabiztos Git használó vagy (Github, Gitlab)

Rád váró feladatok:

  • részvétel portál, webshopok, nagyvállalati webes alkalmazások sitebuildelésében és frontend fejlesztésében
  • reszponzív felületek létrehozása
  • együttműködés a backenddel REST API-k bekötésében
  • részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • code review

Előny, ha rendelkezel:

  • unit tesztelésben
  • erős SEO ismereteid vannak
  • Server Side Rendering ismerete
  • részvétel komplettebb, nagyvállalati web alkalmazások, PWA-k készítésében
  • task runner-ek és module bundler-ek ismeretével (webpack, grunt, gulp)

Személyes jellemzőid:

  • szeretnél részese lenni egy összetartó szakmai családnak
  • osztozol a nyitottságunkban új ismeretek alkalmazására, elsajátítására
  • igényes vagy a munkádra, a legjobb megoldásra törekszel

Amit kínálunk:

A fizetés mellett az irodán belüli juttatásaink:

  • szakmai tréningek
  • belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet, melynek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják, mert segítjük, komolyan vesszük az egyéni fejlődést, és a szakmai célokon túl a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • startup atmoszféra
  • kis csapatok, családias hangulat
  • no dresscode
  • nagy konyha, kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli
  • rugalmas munkaidő
  • home office
  • foci csapat, konditerem
  • bicikli tároló
  • cica, kutya barátság
  • Forma1 szimulátor, darts, csocsó, póker és lan partyk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT, fejlesztési vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.