Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A TrendencY Generation egy lehetőség Neked arra, hogy karrieredet egy olyan cég keretein belül kezdd el vagy folytasd, ahol egyéni céljaidat és elvárásaidat is igyekeznek szem előtt tartani. Mivel tudjuk a Te fejlődésed és sikered egyben a miénk is! Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják mit akarnak és ezért tenni is hajlandóak partnerségben egy céggel.

A Trendency csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

Frontend fejlesztő

Feladatok:

    • portálok, webshopok, crossplatform applikációk és weboldalak frontend fejlesztésében való részvétel
    • frontend felületek tervezésében való részvétel együttműködve a UX/UI csapattal
    • integráció saját és 3rd party API-kal
    • új frontend technológiák keresése, meglévő frontend struktúrák optimalizálása
    • reszponzív felületek létrehozása

Elvárások:

    • Minimum 3 év Javascript programozási tapasztalat
    • HTML5, CSS3 ismeret
    • Code Review képesség
    • Keretrendszerek ismerete (React, Angular)
    • nextgen JS ismeret (ES6, babel, TS)
    • Task runner-ek és module bundler-ek ismerete (webpack, grunt, gulp)

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Fiatalos csapat
    • Irodánk a IX. kerületben található, egyszerűen és gyorsan megközelíthető
    • Szakmai fejlődés, mert nyitottak vagyunk új technológiákra, segítjük és komolyan vesszük az egyéni fejlődést és előremenetelt
    • Belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet! Ennek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják.
    • A szakmai célokon túl, azt megtámogatva, a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor. (pl: külföldön szeretnél pár éven belül élni? Munkára-családra fordított idő harmóniáját szeretnéd megteremteni? Tanulmányaidat szeretnéd időben-tartalomban összekapcsolni a napi munkáiddal? stb. )
    • Kollégáink aktív tanulmányait/szakmai fejlődését, eredményeit időszakonként közösen áttekintjük – értékeljük azokat és megtervezzük a következő lépést, időszakot.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1094 Mihálkovics utca 10.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Frontend fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Frontend fejlesztő
  • Hirdető cég: TRENDENCY ONLINE Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: portálok, webshopok, crossplatform applikációk és weboldalak frontend fejlesztésében való részvétel frontend felületek tervezésében való részvétel együttműködve a UX/UI csapattal integráció saját és 3rd party API-kal új frontend technológiák keresése, meglévő frontend struktúrák optimalizálása reszponzív felületek létrehozása
  • Elvárások: Minimum 3 év Javascript programozási tapasztalat HTML5, CSS3 ismeret Code Review képesség Keretrendszerek ismerete (React, Angular) nextgen JS ismeret (ES6, babel, TS) Task runner-ek és module bundler-ek ismerete (webpack, grunt, gulp)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: TRENDENCY ONLINE Zrt.>