Érdekelnek az új szoftver technológiák, de azért szeretnéd kamatoztatni az eddig megszerzett tapasztalataidat? Félsz, hogy egy multiban csak egy fogaskerék vagy, de szeretnéd a nagyvállalatok által nyújtott biztonságot magad mögött tudni? Szeretnél új dolgokat alkotni és vonz, hogy több millió ügyfél mindennapjaira lehetsz hatással?

Gyere és csatlakozz a Telenor fejlesztő csapatához! A telekommunikációs iparág erősen technológia által vezérelt, így folyamatosan keressük a legjobb műszaki megoldásokat és módszereket A megújulás állandó része a munkánknak, és most a fejlesztőcsapat még nagyobbat szeretne dobni elindítva egy új típusú fejlesztési képesség kiépítését a cégben.

Legyél tagja egy fiatalos, energikus, megoldás és eredmény orientált csapatnak! Ismerj meg rengeteg új embert, akiktől tanulhatsz és Te is taníthatsz nekik. Nálunk mindenki értéket képvisel és nélkülözhetetlen része a nagy egésznek. Amit gyönyörű környezettel, versenyképes fizetéssel és kiemelkedő juttatási csomaggal ismerünk el.

Rendszereinket több száz belsős és külső kolléga használja, naponta több millió ügyfél számít szolgáltatásainkra. Fejlesztéseinkkel azon vagyunk, hogy ügyfeleink minél elégedettebbek legyenek. Hisszük, hogy a mobilkommunikáció által elérhető előnyöket mindenki számára elérhetővé kell tenni és egy kompromisszummentes kommunikációs élményt kívánunk nyújtani az ügyfeleinknek. Ehhez értünk, ezért dolgozunk.

Ehhez a technológiai fejlődéshez pedig egy jó csapatjátékosra és szakemberre van szükségünk

Frontend Fejlesztő

munkakörben.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Telenor.hu online portál, netshop és frontend rendszereink tervezése, fejlesztése
  • Társterületekkel való interaktív kommunikáció és állandó kapcsolattartás, együttműködés az igények feldolgozásában
  • Fejlesztések megtervezése domain architekttel, szakértőkkel és üzleti elemzővel
  • Innovatív termékeink fejlesztéséhez kapcsolódó projektcsapatban való aktív részvétel
  • Új technológiák kutatása és alkalmazása
  • CI/CD folyamatok kialakításában való részvétel

Milyen számunkra az ideális jelölt?

  • Rendelkezz legalább 2 éves fejlesztői tapasztalattal (Web/Java technológiák, JavaScript, PHP, HTML, node.js, AngularJS, SQL)
  • Legyél nyitott az új technológiák megismerésére és a folyamatos fejlődésre
  • Fontos a CI/CD folyamatok ismerete
  • Előnnyel indulsz, ha ismered az Atlassian stack-et és konténerizációs technológiákat
  • Angol nyelvtudásodnak nem kell tökéletesnek lennie, de kommunikálj magabiztosan és értesd meg magad jól

Amit a versenyképes juttatáson felül kínálunk:

  • Új technológiák megismerése és alkalmazása
  • Változatos projekt alapú munka, de lehetőség hosszú távú termékfejlesztésre is
  • Gyönyörű és jó hangulatú munkakörnyezet sportolási lehetőségekkel
  • Távoli munkavégzés lehetősége (home office)
  • Munkaidő biztosítása önképzésre
  • Korlátlan mobilnet otthonra is

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.