CXL (MARKITEKT OÜ)

A CXL agency a világ egyik legkeresettebb konverzió-optimalizásással foglalkozó ügynöksége. Mi vezetjük a világon a legolvasottabb blogot a témában, és a nálunk dolgozó szakemberek a világ élvonalában vannak.Globális AmbíciókIrodáink a következő városokban vannak: Tallinn (EST), Austin TX(USA), London (UK), Budapest (HU)Klienseink 90%-a az USÁból jön, majd Egyesült Királyság, Ausztrália, EU, India, stb.Dolgoztunk többek között a következőkkel: Marriott Hotels, Carrefour, Kaspersky, Iron Mountain, SmartBear, Belron, stb.A munkavégzés helyszíne Budapest, Jászai Mari tér (közösségi iroda). A távmunka lehetősége is adott. Jelenleg munkatársaink a világ minden tájáról dolgoznak, Magyarországról, Észtországból, Egyesült Államokból, Angliából, Lengyelországból.Dolgozz olyanokkal, akik tudják, hogy miért dolgoznakDolgozz érdekes feladatokon. A munka keretei nyitottak, nincs mikromenedzsment.Segítjük fejlődésedet minden lehetséges eszközzel, kurzussal, mentorálással, könyvekkel, stb.Légy valami nagynak a részese, amit együtt építünk.

Frontend Fejlesztő

Feladatod:

    Weboldalakon JavaScript alapú DOM-manipulációs eszközökkel (Optimizely, VWO, Adobe Target, stb) tesztek fejlesztése.
    A JavaScript ismeretén kívül így a HTML5 / CSS3 naprakész ismerete is alap. Ismerned kellene a főbb visszamenőleges kompatibilitási problémákat és régebbi eszközöket. A munka azért érdekes, mert belelátást nyerhetsz rengeteg weboldal és üzlet működésébe. A munka jellegéből adódóan ablakot nyit arra, hogyan működik az üzleti világ általunk kiszolgált szegmense. A munkád eredménye milliókhoz jut el a következő nap. A munka változatos és sokkal érdekesebb, mint egyetlen rendszeren dolgozni évekig - ez az amit manapság sokan kénytelenek csinálni. Szeretnénk, ha rögtön munkába tudnál állni. A pozíció nem az alapok elsajátítására szolgál.

Elvárások

    • Minimum három év webfejlesztői tapasztalat.
    • Git és a verziókezelő / hibakereső rendszerek általános ismerete.
    • PostCSS, SASS, LESS ismerete.
    • Modern webes technológiák ismerete (többek között HTML5 / CSS3)
    • Vanilla JavaScript és jQuery ismerete, JS mélyebb ismerete előny.
    • Angol nyelvtudás.

Extra piros pontok a következőkért:

    • Modern JavaScript könyvtárak ismerete, pl. React
    • Google Analytics és/vagy más webes analitikai programok ismerete.
    • Wordpress mélyebb ismerete (actions, filters, hooks stb.)
    • Egyéb backend tapasztalat.
    • Folyékonyan beszélsz angolul.
    • Ha a felsoroltak közzül valami hiányzik, de gyorsan tanulsz, nyugodtan vedd fel velünk a kapcsolatot.
    • Egyéb tulajdonságok:
    • Önálló célkitűzések. Nem kell másokra várj, hogy ösztönözzenek.
    • Élvezed a problémamegoldást.
    • Pozitív hozzáállás :)
    • Tudsz önállóan dolgozni.

Munkakörnyezet

    A cégünk kicsi és emberközeli. Mindenki ismer mindenkit, összejárunk, ez nem egy multicég nagyüzeme. Nincs bürokrácia. Ha van egy jó ötleted, valósítsd meg. Nincs mikromenedzsment, de a segítség mindig kéznél van. Az analitikus csapattal dolgozva belátást nyersz az üzletek optimalizálásának folyamatába. Megtudhatod a tesztek eredményeit is, melyeken dolgozol. Klienseink különböző ágakból érkeznek, a világ minden tájáról, ez teszi érdekessé a munkát. Két konferenciát szervezünk évente: Digital Elite Camp (Észtország) és CXL Live (Texas, USA). A csapat minden tagja hozzáférést kap ezekhez az eseményekhez. A munkavégzés helye Budapesten, a Jászai Mari téren van (közösségi iroda) de igazából a világ bármely pontjáról dolgozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Webdesigner
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

1 900 EUR

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezéskor kérjük csatold angol nyelvű CV-det, egy motivációs levelet és amennyiben van GitHub profilodat (vagy hasonlót)