CUBICFOX
Bővülő csapatunkba

Frontend fejlesztő

munkatársat keresünk.
A Cubicfox egy pécsi székhellyel rendelkező, webfejlesztő vállalkozás.
Alapításunk óta folyamatosan növekszünk, fiatalos cégünk jelenleg 26 fővel dolgozik különböző, izgalmas projekteken.
Tehetséges, nagy tudású és lelkes csapatunk azon dolgozik, hogy olyan digitális terméket állítsunk elő, amelyre ügyfeleink és fejlesztőink egyaránt büszkék lesznek. Arra törekszünk, hogy egyszerű megoldásokat találjunk bonyolult kihívásokra, és ügyfeleink ragyogó ötlete olyan termékké alakuljon, amely újradefiniálja a piacot.

Főbb feladatok, munkák:

  • Web- és mobilalkalmazások felhasználói felületeinek és a hozzájuk tartozó logika elkészítése
  • A jövőben is felhasználható kódok és programkönyvtárak készítése
  • A UI/UX csapat által meghatározott tervek kivitelezése
  • Az alkalmazások frontend kódbázisának optimalizálása
  • Rábízott feladatok elvégzéséhez szükséges idő felelősségteljes becslése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakmai ismeretek:
  • Magabiztos JavaScript használat, beleértve a JQuery-t is
  • Vue.js, vagy más népszerű JavaScript keretrendszer alapos ismerete, mint pl. React
  • Git, Docker ismerete
  • HTML és CSS legfrissebb verziójának magas szintű ismerete
  • CSS előfeldolgozók ismerete: LESS és SASS
  • A keresőoptimalizálás elveinek ismerete és megfeleltetése az alkalmazásokkal kapcsolatban
Személyiségjegyek:
  • Kritikus gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Kreatív, jó problémamegoldó
  • Jó időmenedzsment készségek
  • Precíz, pontos, alapos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • További programnyelvek ismerete
  • React native, Flutter ismerete
  • WordPress ismerete
  • Jira ismerete
  • Agilis módszertanban tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges​​​​ notebook
  • Szép kártya juttatás
  • Csapatépítő programok
  • Céges reggelik

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

7625 Pécs, Ferenc utca 10.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérlek csatold Önéletrajzodat!