Baxter Solutions - The Price Engine company: cégünk saját fejlesztésű devizakereskedelmi termékeket gyárt a világ vezető befektetési bankjai számára. Az általunk fejlesztett szoftverek napi 24 órában futnak, high-availability-ben a világ több pontján párhuzamosan üzemeltetett szervereken. Budapesti csapatunkba keresünk kollégát.

Frontend fejlesztő

Feladatok:

  • tőzsdei/deviza kereskedési szoftver frontend-jének tervezése, fejlesztése ANGULAR környezetben
  • szorosan együttműködik a team-leadekkel és a fejlesztői csapattal
  • rendszeresen felülvizsgálja és javítja a fejlesztési folyamatokat
  • felelősséget vállal a termék minőségi paramétereiért (funkciók, teljesítmény, skálázhatóság)

Elvárások:

  • több éves releváns fejlesztői tapasztalat
  • ANGULAR 4+, HTML5, Javascript, CSS3 SASS magas szintű ismerete
  • felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • naprakész technológia tájékozottság
  • minőség-orientált munkavégzés
  • angol nyelvtudás
  • nyitott együttműködő személyiség
  • részlet-orientált, jól szervezett, és képes arra, hogy felelősségteljes szerepet vállaljon a kiemelt fontosságú üzleti projekteken.
  • logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
  • gyors tanulási képesség

Előny:

  • agilis szemlélet
  • FX vagy banki területen való jártasság
  • Bootstrap, Git, Code-review tapasztalat, Typescript

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus és innovatív csapat
  • Cég által támogatott nyelvtanulás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest