Frontend fejlesztő (B77FF)

    Partnercégünk közel 30 éve elkötelezetten képviseli az informatikai, bank, – és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait, a forgalmazáson át a rendszerintegráción és az üzemeltetésen keresztül a karbantartásig.
    Nemzetközi, banki ügyfeleiknél futó projektjeikhez keressük a leendő frontend fejlesztő munkatársakat

Feladatok:

  • React, Angular és ASP.NET alapú fejlesztésekben való részvétel
  • Felhasználói felületek és a mögöttes kliens oldali üzleti logikák elkészítése
  • Tesztesetek tervezése, egységtesztelés és automata tesztek készítése
  • Hibajavítások, kiadások előkészítése

Elvárások:

  • Webes alkalmazás fejlesztési tapasztalat, HTML, CSS3, JavaScript és erre épülő keretrendszerek (React, Angular vagy VueJS) ismerete
  • .NET keretrendszer, C# fejlesztési, vagy Node és JavaScript/TypeScript tapasztalat
  • Verziókezelés, build és tesztelési keretrendszerek ismerete (pl. Git, Azure)
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság és igény a folyamatos tanulásra

Előny:

  • NET MVC és WebApi tapasztalat
  • Relációs adatbázisok, SQL ismerete (elősorban Microsoft SQL Server)
  • Microsoft Dynamics CRM ismeret
  • ORM ismeretek (pl. Entity Framework)
  • Objektum orientált fejlesztési és tervezési minták ismerete
  • Hálózati kommunikációs protokollok ismerete, kifejezetten REST és HTTP
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Egyéb információ

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Professzionális, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.