Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kiemelkedő munkáltatói márkaépítésének köszönhetően kétszeres Employer Branding Award díjas a Generali Biztosító!
A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, vállalatunk
a
Generali Biztosító Zrt.
IT Integrált Fejlesztések és Folyamatok Csoportja

Frontend- és folyamatfejlesztő

munkatársat keres.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • BPM fejlesztő csapat tagjaként üzleti folyamatok fejlesztése;
  • folyamatok emberi lépéseihez frontend felületek tervezése és fejlesztése;
  • tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, a hibák javítása;
  • élesítéssel kapcsolatos feladatok előkészítése;
  • agilis fejlesztői csapatban való részvétel, együttműködés;
  • szakértői támogatás biztosítása incidenskezelésben, problémamegoldásban.

Téged várunk, amennyiben:

  • Javascript, HTML, CSS fejlesztési tapasztalattal (minimum 1 év) rendelkezel;
  • erős ismeretekkel rendelkezel jQuery-t és Bootstrap-et illetően;
  • gyakorlati ismeretekkel rendelkezel adatbázis kezelésben;
  • igazi csapatjátékos vagy;
  • saját ötleteiddel is hozzájárulsz a csapat sikereihez;
  • nem ijedsz meg a kihívásoktól.

Előnyt jelent, ha:

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel;
  • vannak folyamatmodellezési, tervezési (BPM, BPMN) ismereteid;
  • ismered a Kendo UI –t, valamint az integrációs technológiákat (WebService, MQ, REST);
  • nem idegenek számodra az agilis fejlesztési módszerek (Scrum);
  • valamint ismersz objektumorientált programnyelveket.

Amit kínálunk:

  • modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra;
  • stabil vállalati háttér;
  • fiatalos, összetartó csapat, nyitott közösség;
  • modern munkakörnyezet, jól megközelíthető munkahely;
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, agilis eszközök;
  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer;
  • sportolási lehetőség (fitneszterem, konditerem);
  • kerékpáros barát munkahely;
  • céges kedvezmények;
  • szakmai fejlődési lehetőség, Inspiráló szakmai légkör
  • közösségi értékek;
  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő:

2018. 03. 04.

A lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a bérigény és a munkakör pontos megnevezésével ellátott önéletrajzzal.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Frontend- és folyamatfejlesztő
  • Rövid pozíció név: Folyamatfejlesztő
  • Hirdető cég: Generali Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: BPM fejlesztő csapat tagjaként üzleti folyamatok fejlesztése; folyamatok emberi lépéseihez frontend felületek tervezése és fejlesztése; tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, a hibák javítása; élesítéssel kapcsolatos feladatok előkészítése; agilis fejlesztői csapatban való részvétel, együttműködés; szakértői támogatás biztosítása incidenskezelésben, problémamegoldásban.
  • Elvárások: Javascript, HTML, CSS fejlesztési tapasztalattal (minimum 1 év) rendelkezel; erős ismeretekkel rendelkezel jQuery-t és Bootstrap-et illetően; gyakorlati ismeretekkel rendelkezel adatbázis kezelésben; igazi csapatjátékos vagy; saját ötleteiddel is hozzájárulsz a csapat sikereihez; nem ijedsz meg a kihívásoktól.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Generali Biztosító Zrt.>