Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

FRONT OFFICE MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

    Az Uniklinik Zuglói Fogászati Központ, Budapest egyik vezető fogászati klinikája front office ügyfélszolgálati munkatársat keres csapatába.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a páciensekkel, szolgáltatókkal
  • Internetes, telefonos és személyes ügyintézés, időpont-egyeztetés
  • Adminisztrációs feladatok
  • Páciensek teljes körű menedzselése: fogadása, fizettetése, utánkövetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos angol vagy német vagy francia nyelvtudás
  • Minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat
  • Kiváló számítógépes ismeret (elsősorban Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos, dinamikus, gyakorlatias személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Stabil munkahely, fejlődési lehetőségek, azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1148 Örs Vezér tere 2.

Ha Önt érdekli a fenti állás, fényképes magyar önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk jelentkezését.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Zuglói Fogászati Központ Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Front office munkatárs
  • Rövid pozíció név: Front office munkatárs
  • Hirdető cég: Zuglói Fogászati Központ Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIV. kerület
  • Feladatok: Kapcsolattartás a páciensekkel, szolgáltatókkal Internetes, telefonos és személyes ügyintézés, időpont-egyeztetés Adminisztrációs feladatok Páciensek teljes körű menedzselése: fogadása, fizettetése, utánkövetése
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Magabiztos angol vagy német vagy francia nyelvtudás Minimum 2-3 év releváns munkatapasztalat Kiváló számítógépes ismeret (elsősorban Excel) Pontos, precíz munkavégzés Magabiztos, dinamikus, gyakorlatias személyiség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német, Francia
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.16