TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Szívesen dolgoznál a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel?

Érdekelnek az okostelefonok és működésük?

Akkor nálunk a helyed!

Várunk téged a budapesti Huawei üzlet és márkaszervizünkbe

FRONT OFFICE MUNKATÁRSNAK

Jelentkezz, akár azonnali munkakezdéssel!

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása: ügyfelek fogadása; gyors, pontos, udvarias kiszolgálása; segítségnyújtás
  • probléma, panaszkezelés és az ezekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • ügyféladatok karbantartása
  • munkalapok rögzítése, szervizadminisztráció
  • számlázási- és pénztárkezelési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód, türelem, segítőkészség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • alkalmasság a csapatban való munkára
  • call centerben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a társalgási szintű angol nyelvtudást
  • mobilkommunikációs eszközök működésének ismerete

Amit kínálunk:

  • jó munkakörülmények és csapat vár rád
  • könnyű megközelíthetőség
  • belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • akár azonnali munkakezdés
  • céges rendezvények
  • szociális támogatások lehetősége
  • versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődhet
  • cafetéria: szép kártya
  • munkába járási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VIII, XII. kerület