Peakston Kft.

Cégünk, a PEAKSTON Kft. több mint 25 éve foglalkozik Magyarországon építőipari segédanyagok (elsősorban homlokzati vakolatok, lábazati vakolatok, alapozók, glettanyagok, festékek, csemperagasztók, vízszigetelő anyagok) gyártásával dunavarsányi és majosházi telephelyein. Az elmúlt évtizedben kis családi vállalkozásunkat tudatos tervezéssel a magyarországi építőipari piac egyik meghatározó szereplőjévé, valamint az európai normáknak is teljes mértékben megfelelő, modern termelő- egységgé fejlesztettük. Sikerünk záloga termékeink kimagasló ár/érték aránya.

Cégünk most 1 fő új munkatársat keres dunavarsányi székhelyére, teljes munkaidőben

Front office munkatárs pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    - bejövő megrendelések ügyviteli rendszerbe történő rögzítése

    - kimenő számlák készítése

    - cégünk kereskedelmi partnereivel, területi képviselőivel, valamint a gyártás és fuvarszervezés területekkel történő aktív kapcsolattartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - középfokú végzettség,

    - pontos, gyors munkavégzés

    - kiemelkedő kommunikációs készség

    - nagyfokú stressz-tűrőképesség

    - jó szervezési, problémamegoldó készség

    - szorgalmas, precíz, önálló munkavégzés

    - csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkakörben, illetve komplex ügyviteli rendszerrel szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

    - Családias, igényes munkakörnyezet

    - Alapos betanítás, megbecsülés, szakmai fejlődés

    - Stabil vállalati háttér, hosszútávra tervezhető munkahely

    - Versenyképes bérezés,

    - Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2336 Dunavarsány, Bajai út