Olyan üzleti szolgáltatásokat nyújtunk kis és középvállalkozások számára ahol magas színvonalú irodai környezetben, rugalmas feltételekkel segítjük a cégek napi működését, fejlődését.

Különböző méretű vállalkozások számára kínálunk irodai megoldásokat; teljesen felszerelt és berendezett, használatra kész irodákat (serviced offices), munkahelyeket és tárgyalókat professzionális infrastruktúrával felszerelve. Cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat

Front Office Manager

Főbb feladatok, munkák:

    • Front Office Manager feladata a teljes iroda napi szintű működtetése, hasonlóan, mint egy szállodai FOM, de üzleti környezetben
    • ügyfelek fogadása és kiszolgálása,
    • telefonhívások fogadása,
    • elektronikus és postai levelezés bonyolítása, posta iktatása,
    • tárgyaló foglalások kezelése, tárgyalások bekészítése,
    • az iroda adminisztratív teendőinek ellátása,
    • vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum középfokú végzettség, főiskolai vagy egyetemi végzettség előny jelent,
    • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
    • erős számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, Outlook, Explorer),
    • recepciós, titkárnői területen szerzett min. 2 év tapasztalat (szállodai tapasztalat előny),
    • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, talpraesettség, precizitás, proaktivítás,
    • ügyfélközpontú gondolkodás.

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés,
    • stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség,
    • változatos munkafeladatok,
    • magas színvonalú irodai környezet,
    • fiatalos, lendületes csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Horvát utca 14-24.

A jelentkezést, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével kérjük elküldeni.