Yellow Bird Hungary Kft.

FRONT-END FEJLESZTŐ, WEBDESIGNER

pozícióba munkatársat keresünk

Ha szereted a honlap fejlesztést, imádod a grafikai kihívásokat és kimagasló szépérzékkel rendelkezel, ráadásul szívesen dolgoznál egy élvonalban lévő, magas szakmai tudású csapatban, akkor várjuk jelentkezésed. Fejlesztési csapatunkba olyan grafikai szakembert keresünk, aki részt tud venni webshopok, corporate honlapok és landing oldalak, konferencia oldalak, stb. fejlesztésében. Elsődleges feladat a design és a front-end feladatok ellátása, de akár kisebb formokat is létrehozhatsz. Nyugi, a komolyabb back-fejlesztésekre megvan a külön csapat.

Miért érdemes a csapatunkban dolgoznod?

  • Komoly, nagy projektekben vehetsz részt.
  • Külföldi és belföldi, magas szakmai képzéseken vehetsz részt.
  • Az ország vezető marketing szakembereitől tanulhatsz.
  • Budapesti irodánkban vagy távmunkában, jó csapatban dolgozhatsz.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.
  • Ha akarsz egy pihenőnapot, nem kell dolgoznod a születésnapodon.

Mit érdemes tudnod a cégünkről?

A Yellow Bird Hungary Kft. egy 10 éves ügynökségi és 22 éves tanácsadói múlttal rendelkező online marketing ügynökség, alapítója Szabácsik Gergely és Jagodics Rita, neves marketing szakemberek. A Yellow Bird csapatával tudományos alapokon kidolgozott módszertanával abban segít, hogy egy márka meg tudja találni az igazi hangját és úgy tudjon kommunikálni a felhasználói felé, hogy azzal kiemelkedjen a mai hatalmas reklámzajból. Emellett a Yellow Bird a Smart24 marketing-mérő szoftver kizárólagos magyarországi- és szlovákiai ügynökségi fogalmazója és a rendszer marketing know-how-jának biztosítója.

Mik lesznek a főbb feladataid?

  • WordPress templatek keresése, telepítése
  • UI/UX tervezése a csapattal
  • Honlap grafika megtervezése
  • Front-end fejlesztés WordPressben
  • Elementor sablonok kialakítása, menedzselése
  • Formok kialakítása, integrálása

Mit várunk el Tőled?

  • WordPress ismeretek
  • Magabiztos, erős Photoshop tudás
  • Illustrator ismerete a vektoros fájlokhoz
  • HTML, CSS tapasztalat front szinten
  • MySQL ismeretek, legalább 1-2 év tapasztalat
  • Min. 20 db honlap grafika elkészítésében részt vettél már

Előny

  • Friss referenciák az elmúlt 1 évből
  • Elementor készségszintű jártasság
  • Technikai SEO ismeretek
  • Asana ismerete
  • Komplex (az elvárt nyelveket alkalmazó) elkészített rendszer/részegység referencia (pl. üzleti logika algoritmizálása egy kalkulátorhoz)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület Szemere u. 19.

Ha úgy érzed,  hogy megfelelő a tudásod és szívesen dolgoznál a Yellow Bird csapatában, akkor várjuk fényképes önéletrajzod és referencia munkáidat fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük, hogy a tárgymezőben tüntesd fel, hogy ÉN VAGYOK A TI WEBDESIGNERETEK.