Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízható nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

FRONT-END FEJLESZTŐ

(HF 13-8513)

pozícióba

Budapestre.

Feladat:

  • Innovatív, webes projektek fejlesztése nemzetközi ügyfeleknek,
  • Front-end fejlesztés különböző projekteken.

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat front-end fejlesztőként vagy full-stack fejlesztőként.
  • Tapasztalat: HTML, CSS, JavaScript kódolásban
  • Angular. js, Node.js, MongoDB ismeret előny.

Amit kínálunk:

  • Érdemi magas szintű és változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Utazási lehetőség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 13-8513” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Front-end fejlesztő (HF 13-8513)
  • Rövid pozíció név: FRONT-END FEJLESZTŐ
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Innovatív, webes projektek fejlesztése nemzetközi ügyfeleknek, Front-end fejlesztés különböző projekteken.
  • Elvárások: Többéves tapasztalat front-end fejlesztőként vagy full-stack fejlesztőként. Tapasztalat: HTML, CSS, JavaScript kódolásban Angular. js, Node.js, MongoDB ismeret előny.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>