Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Budapest szívében található exkluzív apartmanjainkhoz keressük legújabb csapattagunkat. Célunk, hogy első sorban külföldről érkező látogatóinknak kiemelkedő minőségű vendéglátást biztosítsunk és szolgáltatásainkon keresztül minden vendégünk megismerje és átérezze a város egyedi kulturális örökségét, gasztronómiáját, és pezsgő éjszakai életét.

Front Desk Agent

Főbb feladatok, munkák:

    • Vendégek fogadása, apartmanok bemutatása,
    • A beérkező vendégigények kezelése,
    • Budapest látnivalóinak, nevezetességeinek ismertetése, személyre szabott programajánlás,
    • Általános irodai feladatok ellátása angol nyelven (levelezések, telefonhívások, adminisztráció).

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mindennapi kommunikációra alkalmas, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Word és Excel programokkal,
    • Önálló, proaktív munkavégzés,
    • Kiemelkedő kommunikációs készség,
    • Mosolygós, pozitív attitűd és segítőkészség,
    • Jó problémamegoldó készség,
    • Pályakezdőket és tapasztalattal rendelkezőket egyaránt várunk!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Bármely további idegen nyelv ismerete (első sorban orosz, francia, olasz, német)
      • Vendéglátásban, idegenforgalomban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
      • Versenyképes fizetés
      • Felelősségteljes, önálló munkakör
      • Hosszú távú, biztos munkahely
      • Jó társaság, pozitív légkör
      • Könnyen megközelíthető munkahely a VII. kerületben

      Állás, munka területe(i):

      • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
      • Recepciós
      • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
      • Szállodai recepciós
      • Szállodaipar
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

      Szükséges nyelvtudás:

      • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

      Munkavégzés helye:

      1075 Budapest, Kazinczy utca 9.

      Magyar és angol nyelvű önéletrajz beküldésével.

      Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

      Az Ön szavazata:
      Összes szavazat:
      db szavazat
      Állás, munka még: AVANTGARDE MANAGEMENT KFT.>
      A hirdetés adatai:
      • Pozíció neve: Front Desk Agent
      • Rövid pozíció név: Front Desk Agent
      • Hirdető cég: AVANTGARDE MANAGEMENT KFT.
      • Elsődleges kategória:
      • Terület: Budapest
      • Város: VII. kerület
      • Feladatok: Vendégek fogadása, apartmanok bemutatása, A beérkező vendégigények kezelése, Budapest látnivalóinak, nevezetességeinek ismertetése, személyre szabott programajánlás, Általános irodai feladatok ellátása angol nyelven (levelezések, telefonhívások, adminisztráció).
      • Elvárások: Mindennapi kommunikációra alkalmas, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Word és Excel programokkal, Önálló, proaktív munkavégzés, Kiemelkedő kommunikációs készség, Mosolygós, pozitív attitűd és segítőkészség, Jó problémamegoldó készség, Pályakezdőket és tapasztalattal rendelkezőket egyaránt várunk!
      • Elvárt végzettség: Középiskola
      • Elvárt nyelvismeret: Angol
      • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
      • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
      • Feladás dátuma: 2017-10-06