A Cascade Engineering Europe Kft. (www.cee.hu) amerikai tulajdonú, szerszámkészítéssel valamint műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozó vállalt, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

Fiatalos csapatunkba

Fröccsöntő technológus munkatársat

keresünk 12 órás, folyamatos munkarendbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálás,
  • gépek, gépindítások felügyelete,
  • termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása,
  • folyamatos termelés fenntartása, fellépő hibák elhárítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi),
  • műanyag fröccsöntési technológia ismerete,
  • minimum 3 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben,
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés,
  • többműszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • robot programozási ismeret (Wittmann),
  • Arburg, Krauss Maffei gépek ismerete,
  • többkomponensű fröccsöntés ismerete,
  • angolnyelv-tudás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és vállalni tudja a folyamatos 12 órás munkarendet, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát „Fröccsöntő technológus” referencia megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cascade Engineering Europe Kft.
2314 Halásztelek, Kisgyár u. 23 - HR osztály