BECK AND PARTNERS Kft.

Modern munkakörülményekre vágysz?
Arburg? Engel? Krauss Maffei?
...Nem görög istenek neveit soroltuk fel a fentiekben...

Ha tudod miről szól a fröccsöntők élete, dönts mellettük!

Halásztelki partnerünk műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.
Fiatalos csapatukat szeretnék bővíteni egy tapasztalt kollégával az alábbi pozícióban

Fröccsöntő Technológus

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás munkarend)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Bejárástámogatás
  • Cafetéria - Szép kártya
  • Éves bónusz
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár :)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:Halásztelek
  • Munkaidő: Folyamatos 12 órás munkarend
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett állás, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!