Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁM KARBANTARTÓ – NAPPALI MUNKAREND EGY MŰSZAKBAN

    Ki a Megbízó, aki hirdet?
    Unja már az éjszakai műszakos munkavégzést?
    Szeretne egy stabil munkahelyet?
    Szívesen csatlakozna egy fiatalos csapathoz?
    Mindig is egy-műszakos NAPPALI MUNKARENDBEN szeretett volna dolgozni?

    Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen MOST!
    Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel és szakmai múlttal rendelkező multinacionális, műanyag gyártó cégcsoport része itt Magyarországon. Gyártásuk támogatásához, szerszámpróbákhoz keresünk műanyag fröccsöntésben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

    EGY-MŰSZAKOS FRÖCCSÖNTŐ-SZERSZÁM KARBANTARTÓ

Milyen követelményeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 4-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Precizitás
  • Nagyfokú igényesség

Milyen feladatok várnak a szakemberre?

  • Fröccsszerszámok tervszerű, napi karbantartása, hibáinak feltárása és azonosítása
  • Megfelelő javítási mód meghatározása
  • Javítási mód alkalmazása fröccsszerszámokon
  • Hagyományos eszterga, síkköszörű használata alkalmanként

Előnyre tehet szert, amennyiben van…

  • Autóipari területen szerzett tapasztalata

Mit ajánl a Cég?

    Kiemelkedő juttatási csomag mellett (alapbér + cafetéria) NAPPALI MUNKAVÉGZÉS, innovatív munkakörnyezet, fiatal, dinamikus, segítőkész csapat várja az új szakembert!

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye: Budapest déli része felől könnyen megközelíthető
    Munkaidő: 8 óra, egy műszakos munkarend – nappal

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérem magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá a rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Fröccsöntő-szerszám karbantartó – nappali munkarend egy műszakban
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Fröccsszerszámok tervszerű, napi karbantartása, hibáinak feltárása és azonosítása Megfelelő javítási mód meghatározása Javítási mód alkalmazása fröccsszerszámokon Hagyományos eszterga, síkköszörű használata alkalmanként
  • Elvárások: Szakirányú végzettség Minimum 4-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat MS Office ismeretek Precizitás Nagyfokú igényesség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>