GEALAN HungaryPlast Kft.
  • A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt műanyagipari termékeket, több mint 700 hozzáértő és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft. folyamatos fejlődése és bővülése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal növelni. Ha szeretne egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget, családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Fröccsöntő részlegvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Gyártási folyamatok folytonosságának támogatása
      • Gyártás hatékonyságának folyamatos figyelemmel kísérése, fejlesztési javaslatok kidolgozása
      • A minőséggel és a teljesítménnyel kapcsolatos főbb fejlesztések elemzése
      • Az okok feltárása a minőségi és teljesítménybeli eltérések esetén
      • A hibákat kiváltó okok felismerése, analizálása, korrektív műveletek meghatározása
      • A termelésvezető helyettesítése
      • Felmerülő műszaki problémák megoldása
      • Minőségi elvárásoknak való megfelelés biztosítása
      • Műszaki dokumentációk elkészítése
      • Műszaki támogatás kacsolódó területeknek

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyag fröccsöntési, habosítási, hegesztési ismeretek )
      • DEMAG/ARBURG/ENGEL/KRAUSS MAFFEI/BRANSON /ZEMAS RAMPF gépek ismerete
      • Magasfokú MS Office tudás Excel/Word/Powerpoint
      • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
      • A komplex problémák és folyamatok megértése a megoldások meghatározása érdekében
      • Vezetői tapasztalat (csapat irányítására, támogatására pl. Gépbeállítók, Technikusok)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • KUKA robot ismerete előny
      • Műanyag- és autóiparban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Cafetéria és egyéb béren kívüli juttatások
      • Multinacionális környezet
      • Fiatalos csapat, kihívásokkal

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 4.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.