TRIMETRIK Kft.

Minél elöbb munkába állnál?

Stabil és megbízható munkáltatót keresel?
Szívesen dolgoznál tiszta, rendezett munkakörnyezetben?

Látogass el a Trimetrik weboldalára, és nem keresel tovább!

Csapj le erre a kihagyhatatlan lehetőségre!

Bővülő csapatunkba

FRÖCCSÖNTŐ OPERÁTOR

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Precíziós műanyagipari termékek gyártása
    • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
    • Alkatrészek egyszerű összeszerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 3 műszakos munkarend vállalása
    • Legalább 8 általános iskolai végzettség
    • Precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben vagy munkahelyen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Elkölthető (nettó) 212.500Ft havi jövedelem:
      • 174.000Ft havi juttatás (alapbér + műszakpótlék)
      • Kimagasló teljesítmény esetén: 30.000Ft bónusz
      • Cafetéria juttatás: 8500Ft (nettó, szépkártya)
    • Bejárás támogatás, helyieknek buszbérlet
    • Rövid távon előrelépési lehetőség több pozíció irányába
    • Tiszta rendezett munkakörnyezet, családias légkör
    • Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Csucskai utca 12.

Havi nettó fizetési keret:

212 500 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Várom a jelentkezéseket az alábbi elérhetőségek bármelyikén, munkaidőben vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

8000, Székesfehérvár Csucskai u. 12.

Telefon: +36209732427