Cégünk a Nolato cégcsoport tagja, világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, innovációnak, elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és partner kapcsolatoknak köszönhetően kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket) papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt. Jelenlegi 700 fős állományunkat 40%-os törzsgárda tagsággal, folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk.

Fröccsöntő mérnök

Főbb feladatok:

  • A projekt fázisban a termék gyártásának előkészítése
  • Termék validációja és átadása szériagyártásra
  • Folyamatos fejlesztés, hatékonyság növelése és problémamegoldás
  • Új gépek és eszközök beszerzésének mérnöki előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Fröccsöntő mérnök végzettség, több éves műanyag fröccsöntési tapasztalat
  • Projekt és gyártmány bevezetési tapasztalatok
  • Validációs technikák ismerete és megfelelő alkalmazása
  • Termelés optimalizáló és fejlesztő technikák ismerete és alkalmazása
  • LEAN szemlélet ismerete
  • Tisztaterű fröccsöntési követelmények ismerete és alkalmazása előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség, célorientáltság, kreativitás, önállóság
  • Pozitív személyiség, csapatjátékos, kiváló kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, jelentős cafeteria csomaggal (választható elemekkel)
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, hűség bónusz, ajánlási bónusz,
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Bérlettámogatás 100%-ban, vagy benzin hozzájárulás

Egyéb előnyök

  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Belső pályázási lehetőség, előmeneteli lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők,
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert fontos a kollegák véleménye és javaslatai
  • Kedvezményes menü-munkahelyi ebédlő, büfé

Munkarend

  • 8 órás, rugalmas munkaidő

A jelentkezések leadásának határideje

    Folyamatos

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár, 9200 Jánossomorjai utca 3.

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.