Tiszakécskei partnerünk saját állományába keresünk nagy szakmai tapasztalattal rendelkező gépmestert fröccsöntési területre.

Fröccsöntő gépmester

Főbb feladatok, munkák:

Hamarosan egy nagyon izgalmas, új projekt veszi kezdetét partnerünknél. Egy új termék gyártását vezetik be, egy új technológát honosítanak meg. Olyan fröccsöntési szakembert keresünk, aki szakmai oldalról támogatná a gépek telepítését, beüzemelését, a projekt megvalósulását.
A gépek telepítését követően a feladatok a következők:
  • Kombinált összeszerelő gépek és fröccsöntési rendszerek kezelése, karbantartása, tisztítása
  • Fröccsöntő gépek esetében beállítási folyamatok és szerszámcsere folyamatok végrehajtása
  • Gyártóberendezések hibaelhárítása
  • A problémák önálló feldolgozása, megoldások keresése és azok végrehajtása
  • A gyártóberendezések optimalizálása (teljesítménynövelés, minőségjavítás stb.)
  • Anyag előkészítés és anyagfeltöltés
  • A folyamatban lévő gyártás felügyelete
  • Az operátorok utasítása a gyártóberendezésekkel és a munkafolyamatokkal kapcsolatos biztonsági előírások és minőségi követelmények betartására

Az álláshoz tartozó elvárások:

A feladatkör betöltéséhez fontos, hogy az alábbi ismeretekkel és tapasztalatokkal rendelkezz:
  • Fröccsöntő berendezések kezelésében, beállításában, karbantartásában, hibaelhárításában szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Vezetői attitüd, hisz a gépeken dolgozók szakmai irányítása is a te feladatod lesz
  • Előnyt jelent, ha az eddigi szakmai pályafutásod során szereztél tapasztalatot hasonló, termékbevezetési, géptelepítési projektekben
  • Továbbá előny, ha legalább társalgási szinten beszélsz németül

Amit kínálunk:

A vállalat az alábbiakat tudja biztosítani számodra a munkádért cserébe:
  • Piacképes alapbért
  • Rugalmas, irodai műszakrendet (8-16-ig, hétfőtől-péntekig)
  • A bejárási költségek térítését 15 Ft/km-rel, de a távolabbről érkező, költözni vágyó munkavállalónak lakhatási támogatást is biztosítanak
  • Izgalmas, változatos, kihívásokkal teli feladatokat és egy olyan közeget ahol számít a véleményed

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Tiszakécske